Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Jerzy Matlak: Drużyna poczyniła pewne postępy

Jerzy Matlak: Drużyna poczyniła pewne postępy

fot. archiwum

Po porażce 1:3 z reprezentacją Brazylii na pomeczowej konferencji prasowej trener Jerzy Matlak stwierdził, że widać postęp w grze jego podopiecznych. Jednak to dopiero początek. - ...wciąż czeka nas wiele pracy - dodał polski szkoleniowiec.

Powiedzieli po spotkaniu:

Fabina Claudino, kapitan reprezentacji Brazylii: – Chciałabym pogratulować mej drużynie zwycięstwa. Słowa uznania należą się również naszym rywalkom, które stoczyły z nami twarda walkę. Nie jestem w stanie dokładnie określić w jakim stanie jest Marianne Steinbrecher (w trzeciej partii odniosła kontuzję – przyp. red.) . To bardzo ważna zawodniczka w naszym zespole i życzę jej jak najlepiej.

Katarzyna Skowrońska-Dolata, kapitan reprezentacji Polski: – Zdawałyśmy sobie sprawę jak trudnym przeciwnikiem jest reprezentacja Brazylii. Po wczorajszej porażce z USA, miałam nadzieję, że zagramy dużo lepiej, jednak tak się nie stało. W kolejnym pojedynku musimy znacznie poprawić naszą grę.

Jose Roberto Guimaraes, szkoleniowiec reprezentacji Brazylii: – W spotkaniu z Polską zagraliśmy o wiele lepiej niż wczoraj z Japonią. Reprezentacja Polski ma naprawdę dobre zawodniczki na ataku oraz na rozegraniu. Mam nadzieję, że utrzymamy wysoki poziom gry.

Jerzy Matlak, trener reprezentacji Polski: – Dwa tygodnie temu również zmierzyliśmy się z Brazylią i wtedy zagraliśmy o wiele gorzej niż w dzisiejszym meczu. Drużyna poczyniła pewne postępy, jednak wciąż czeka nas wiele pracy. Mam nadzieję, że w kolejnych dniach nasza forma będzie wzrastać.źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved