Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Czarni na zgrupowaniu w Kozienicach

II liga M: Czarni na zgrupowaniu w Kozienicach

fot. archiwum

Czarni zakończyli pierwszy etap przygotowań do II-ligowego sezonu. Od wtorku siatkarze z Radomia korzystają z gościnności Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kozienicach. Na tygodniowe zgrupowanie trener Wojciech Stępień zabrał 14-osobową kadrę.

Ostatnie trzy tygodnie siatkarze dużo pracowali w siłowni. Trener swoim podopiecznym serwował również ćwiczenia w hali. Zajęcia z piłkami były jednak prawdziwym świętem. – Dużo pracowaliśmy nad siłą i wytrzymałością – podkreśla szkoleniowiec. Wojciech Stępień jest zbudowany postawą swoich podopiecznych. – Wszyscy pracują wyjątkowo sumiennie. Co najważniejsze, poza drobnymi urazami, normalnymi na tym etapie przygotowań, praktycznie nikt nie uskarża się na zdrowie – zapewnia trener Czarnych. Mimo pochwał szkoleniowca, w najbliższym czasie siatkarze nie mają co liczyć nawet na odrobinę taryfy ulgowej. – Praca, praca i jeszcze raz praca. Najbliższy tydzień chcemy wykorzystać maksymalnie – zapewnia Wojciech Stępień. W Kozienicach zawodnicy spodziewać mogą się już coraz więcej zajęć typowo siatkarskich. – Rozegramy również jeden, ewentualnie dwa sparingi z Wilgą Garwolin – zdradza szkoleniowiec.

Obok Michała Ostrowskiego, Krzysztofa Stańca, Michała Kality, Pawła Bilińskiego, Marcina Obremskiego, Damiana Sąpóra, Łukasza Kleczaja, Ernesta Amanowicza, Bartłomieja Korycińskiego, którzy bronili barw Czarnych w poprzednim sezonie, na zgrupowaniu trenować będą również "nowi" Grzegorz Surma, Michał Koryciński i Michał Jaskulski . W zajęciach uczestniczyć będzie też Konrad Paśnik. 24-letni siatkarz (197 cm wzrostu) atakujący Morza był już na 2-dniowej konsultacji. Niestety, podkręcił nogę i wrócił do Szczecina. – Mam nadzieje, że tym razem będziemy mogli lepiej się poznać – żartuje Wojciech Stępień. Szkoleniowiec nie ukrywa, że ewentualne pozyskanie tego zawodnika, zakończy sesję transferową. – Nie przewiduję już kolejnych wzmocnień – podkreśla szkoleniowiec. Zgodnie z ustaleniami w rozgrywkach II ligi Wojciech Stępień korzystać będzie natomiast z usług juniorów (Rafał Pszenny, Łukasz Wasąg, Daniel Ostrowski, Wiktor Skwarek, Paweł Filipowicz ).

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved