Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Problemy kadrowe Rosjan

Problemy kadrowe Rosjan

fot. archiwum

Na problemy zdrowotne narzeka aż dwóch przyjmujących reprezentacji Rosji. Wiele wskazuje na to, że Paweł Abramow nie wystąpi w zbliżających się mistrzostwach świata. W jego miejsce trener Bagnoli powołał Sementa Połtawskiego.

Już od początku sezonu reprezentacyjnego Paweł Abramow narzekał na problemy z kolanem. Dlatego też zawodnik udał się do Włoch, by tam przejść rehabilitację. Dodatkowe wolne, w tym w pierwszych spotkaniach w Lidze Światowej, miały sprawić, że Abramow wróci do zdrowia w dalszej części sezonu. Przyjmujący pojawił się na boisku w dwóch meczach z Egiptem, jednak kontuzja odnowiła się i w dalszej części rozgrywek już nie uczestniczył. Tym razem wydaje się, że przerwa na leczenie będzie dłuższa, a zawodnika najprawdopodobniej nie zobaczymy podczas mundialu we Włoszech. Początkowo lekarze przewidywali, że będą w stanie wyleczyć jego kontuzję przed turniejem. Rzeczywistość okazała się jednak inna.

To nie koniec problemów wśród rosyjskich przyjmujących. Na badaniach przebywa obecnie Dmitrij Krasikow i dopiero w najbliższych dniach zostanie podjęta decyzja odnośnie jego dalszego udziału w zgrupowaniu.

W takiej sytuacji nieco zaskakująca wydaje się być decyzja rosyjskiego szkoleniowca. Daniele Bagnoli zdecydował się bowiem powołać w miejsce Abramowa atakującego, Semena Połtawskiego.źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved