Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Camper trenuje w Pucku

II liga M: Camper trenuje w Pucku

fot. archiwum

Siatkarze Campera wyjechali na obóz przygotowawczy do Pucka. Większość zawodników w ekipie beniaminka drugiej ligi jest nowa, więc będą musieli popracować nad zgraniem i komunikacją. Po treningach w Pucku siatkarze udadzą się na turniej do Ostrołęki.

Camper zaczął przygotowywać się do premierowego sezonu w drugiej lidze u siebie. Najpierw były treningi kondycyjne i wizyty na siłowni, następnie zajęcia na hali. Po dwóch tygodniach cała ekipa udała się do Pucka. Gdzie prawdopodobnie zmierzy się w sparingu z Treflem Gdańsk.

Warto wspomnieć,że w międzyczasie doszło do transferu. Nowym rozgrywającym został Robert Kiwior, wychowanek SMS-u Spała. Znany z występów w Energii Sosnowiec, Czarnych Radom oraz Farcie Kielce. Tym samym klub zdecydował się rozwiązać umowę z Marcinem Drabkowskim, który miał stanowić o sile wyszkowskiego zespołu.

Kolejnym etapem przygotowań będzie mocno obsadzony turniej w Ostrołęce, zagrają tam pierwszoligowe ekipy z Ostrołęki, Suwałk i Świdnika. Będzie to niewątpliwie dobry sprawdzian dla podopiecznych Piotra Szulca. Na początku września Camper zagra na turnieju w Hajnówce, gdzie spotka się ponownie z siatkarzami Avii, Ślepska oraz gospodarzami Pronarem Parkietem Hajnówka. Po seriach meczy kontrolnych zawodników z Wyszkowa czeka pierwszy poważny sprawdzian, we własnej hali w Pucharze Polski podejmować będą KPS Siedlce. Na inauguracje sezonu ligowego Camper pojedzie do Warszawy, 9 października zagra z AZS UW.

Zespół z Wyszkowa jest beniaminkiem na parkietach drugiej ligi, jednak w swoich szeregach ma zawodników którzy gwarantują granie na wysokim poziomie. O sile zespołu będzie stanowiło dwóch najbardziej doświadczonych graczy czyli Maciej Alancewicz oraz środkowy Maciej Główczyński. Ciekawa walka zapowiada się o pozycję atakującego gdzie młody Przemysław Gniewek, latem sprowadzony z Gwardii Wrocław będzie rywalizował z Danielem Lencem. Zobaczymy kto przekona do siebie Piotra Szulca i wywalczy miejsce w pierwszym składzie. Tego dowiemy się już na początku września.Kadra Campera na sezon 2010/11:

rozgrywający:
Robert Kiwior
Rafał Sędek

atakujący:
Daniel Lenc
Przemysław Gniewek

przyjmujący:
Krystian Kruk
Maciej Alancewicz
Dominik Zalewski
Daniel Saczko

środkowi:
Maciej Główczyński
Robert Iliński
Jakub Penkul

libero:
Jacek Obrębski
Damian Romański

źródło: inf. własna, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved