Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Władimir Nikołow: Nasza forma wyraźnie rośnie

Władimir Nikołow: Nasza forma wyraźnie rośnie

fot. archiwum

W ostatnim dniu tegorocznego Memoriału Wagnera Bułgarzy napotkali na zacięty opór ekipy Czechów, ale ostatecznie mecz rozstrzygnął się na korzyść aktualnych brązowych medalistów mistrzostw świata. Bułgarzy po meczu nie kryli zadowolenia.

Władimir Nikołow (kapitan reprezentacji Bułgarii): – Bardzo się cieszymy, że wygraliśmy ostatni mecz tego turnieju. Kluczem do zwycięstwa było bardzo mało błędów w naszym wykonaniu. Podkreślam raz jeszcze, przygotowujemy się do mistrzostw świata i nasza forma wyraźnie rośnie. Z tego jestem bardzo zadowolony.

Silvano Prandi (trener reprezentacji Bułgarii): – Traktujemy takie turnieje jako super-trening. Tutaj zwycięstwa się dla nas nie liczą. Liczy się przede wszystkim to, żeby zawodnicy się zgrywali przed mistrzostwami świata.

Ondrej Hudecek (kapitan reprezentacji Czech): – Bułgaria nie była dziś w szczytowej formie, jednak popełniliśmy dużo głupich, niewymuszonych błędów i wynik jest taki, a nie inny.Jan Svoboda (trener reprezentacji Czech): – Mecz wyglądał na dobry w naszym wykonaniu, ja z kolei uważam, że zagraliśmy bardzo słabo. Ale mimo trzech porażek, myślę, że ten turniej był dla nas udany. Bardzo dużo nam dał pod względem szkoleniowym. Gra z najlepszymi zespołami na świecie z pewnością zaprocentuje na najważniejszym turnieju w tym sezonie. Teraz chcemy zdecydować, kto pojedzie na mistrzostwa świata.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved