Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Trenerski dwugłos po meczu Polek z Brazylijkami

Trenerski dwugłos po meczu Polek z Brazylijkami

fot. archiwum

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu, z wyjątkiem sytuacji w drugim secie - stwierdził po meczu z Polską Jose Roberto Guimarães. - Nie jestem zadowolony z naszej gry, zawodniczki nie przygotowały się dobrze do tego meczu - mówił Jerzy Matlak.

To był dobry mecz w naszym wykonaniu, z wyjątkiem sytuacji w drugim secie, w którym popełniliśmy zbyt wiele błędów – mówił po meczu z Polską brazylijski szkoleniowiec, Jose Roberto Guimarães. Mimo wszystko było to dla nas bardzo dobre doświadczenie, teraz wiemy, co nas czeka w kolejnych pięciu spotkaniach w turnieju finałowym.

Jesteśmy dobrze przygotowani mentalnie i fizycznie do turnieju finałowego. Dzięki całemu sztabowi szkoleniowemu będziemy starali się grac najlepiej jak potrafimy i spróbujemy zwyciężyć w Ningbo – zapewniał selekcjoner Brazylii, która wygrała fazę eliminacyjną World Grand Prix.

Nie jestem zadowolony z naszej dzisiejszej gry, zawodniczki nie przygotowały się dobrze do tego meczu – stwierdził na pomeczowej konferencji prasowej Jerzy Matlak.Gdy gra się z zespołem z czołówki, takim jak Brazylia, trzeba być przygotowanym zarówno mentalnie, jak i fizycznie.Niemniej jednak wykorzystamy ostatecznie to doświadczenie, by poprawić grę naszego zespołu. Podobnie jak i inne zespoły postaramy się zaprezentować w Ningbo z jak najlepszej strony i wygrać tyle spotkań, ile tylko będzie możliwe – dodał polski szkoleniowiec.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved