Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Matej Kazijski: Na mundialu nie chciałbym trafić na Polaków

Matej Kazijski: Na mundialu nie chciałbym trafić na Polaków

fot. archiwum

Bułgarzy przełamali w końcu złą passę w meczach z reprezentacją Polski. W pierwszym swoim spotkaniu na Memoriale Huberta Wagnera w Bydgoszczy podopieczni Silvano Prandi pokonali biało-czerwonych 3:1. Jednak we Włoszech woleliby uniknąć gry z Polakami.

Bułgarzy nie kryli radości z wygranej nad reprezentacją Polski – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego spotkania, tym bardziej, że pokonaliśmy trudnego i wymagającego przeciwnika jakim są mistrzowie Europy – mówił po piątkowym meczu Matej Kazijski.Wygrana cieszy, gdyż było to pierwsze nasze spotkanie od czasu zakończenia zamkniętego okresu przygotowań do mistrzostw świata – dodaje.

Kazijski podkreśla, że meczu pomiędzy Polakami i Bułgarami zawsze były zacięte. Nie inaczej było w bydgoskiej Łuczniczce. – Nasze mecze zawsze dostarczały kibicom wiele emocji, stojąc na niezłym poziomie. W każdym spotkaniu staramy się dawać z siebie maksimum i to udowodniliśmy w spotkaniu z biało-czerwonymi. Bułgarski przyjmujący na mistrzostwach świata we Włoszech wolałby uniknąć konfrontacji z kadrą Daniela Castellaniego. – Nie chciałbym trafić na Polaków. Kolejnej porażki w półfinale mógłbym nie przeżyć – żartował po meczu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved