Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Piast już trenuje z piłkami

II liga: Piast już trenuje z piłkami

fot. archiwum

Zespół Tomasza Kławsiucia SSPS Piast Szczecin intensywnie trenuje przed startem w II lidze, a już niedługo drużyna rozegra pierwsze sparingi. Najbliższe już w niedzielę. Łatwo nie będzie, bo zajęć z piłką było do tej pory niewiele.

Właśnie w najbliższy weekend siatkarki SSPS-u Piast pojadą do Pobierowa na turniej, gdzie sprawdzą się w trzech pojedynkach. Z pewnością nie będą to łatwe mecze, bo zawodniczki dopiero dziś pierwszy raz zagrały wewnętrzną gierkę w pełnych składach (zabrakło tylko nieobecnej Sandry Dołżańskiej ). Już po pierwszych akcjach widać było sporo chęci do gry, trochę niedokładności, ale przede wszystkim brak zgrania szczególnie nowych zawodniczek z rozgrywającymi. Nad tym ostatnim szczególnie trzeba będzie popracować.

Wcześniej dziewczyny intensywnie ćwiczyły głównie nad kondycją fizyczną i siłą na zewnątrz, a popołudniami w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Podczas rannych treningów dużo biegamy i efekty już widać – mówiła Karolina Kijana. Wiadomo jednak, że wszystkie najbardziej lubimy zajęcia z piłką i samą grę, dlatego cieszymy się, że powoli nadchodzi czas na mecze kontrolne – kontynuowała przyjmująca szczecińskiego teamu. Być może zespół będzie miał okazję sprawdzenia się z wiele silniejszymi ekipami we wrześniowym turnieju w Policach, w którym zagrać mają kluby z I ligi. Ostateczną decyzję o występie w hali Chemika podejmie jednak Tomasz Kławsiuć.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved