Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Siatkówka plażowa ponownie w Poznaniu

Siatkówka plażowa ponownie w Poznaniu

fot. archiwum

Już w najbliższy weekend na piaszczystych  boiskach obiektu sportowego przynależących  do poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego odbędą się Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania w Siatkówce Plażowej, w których wystąpią pary męskie, damskie i mieszane.

Mimo ogromnej popularności dyscypliny, „plażówka" wraca do stolicy Wielkopolski dopiero po niespełna trzymiesięcznej przerwie. Tyle bowiem minęło od drugiej edycji turnieju Grand Prix rozgrywanego na Placu Wolności.

W mistrzostwach wezmą udział duety damskie i męskie oraz pary mieszane. Jest to pierwsza impreza organizowana przy udziale Uniwersytetu Przyrodniczego, wielokrotnej organizatorki turniejów z cyklu Grand-Prix Poznania Róży Wachowskiej, oraz zawodniczki Anny Turskiej.

Rozgrywki traktujemy jako zwieńczenie sezonu plażowego, bogatego w turnieje odbywające się w okolicach Poznania, niestety nie w samym Poznaniu – mówi jedna z organizatorek turnieju, Anna Turska.Mamy nadzieję, że sportowej i wyrównanej rywalizacji towarzyszyć będzie dobra zabawa. W turnieju udział zadeklarowały osoby znane w kręgach siatkarskich między innymi utytułowana zawodniczka Martyna Wardak, zwyciężczyni tegorocznego przybrodzińskiego turnieju w kategorii kobiet i par mieszanych – Maria Król, siostry Graczyk, mistrz Polski w siatkówce plażowej policjantów – Błażej Szubstarski, zwycięzcy tegorocznego męskiego turnieju odbywającego się w Przybrodzinie – Wojciech Stanowski, Andrzej Stankowski i wielu innych – kończy Turska.

Dla najlepszych par organizator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Szczegóły na stronie: siatkowka-poznan.prv.pl

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved