Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Organika rozpoczyna przygotowania od siatkówki plażowej

Organika rozpoczyna przygotowania od siatkówki plażowej

fot. archiwum

Osiem zawodniczek Budowlanych Łódź rozpoczęło przygotowania do nadchodzącego sezonu PlusLigi Kobiet oraz Ligi Mistrzyń. Pierwsze treningi, siatkarki odbywać będą na piaszczystym boisku SMS-u i w Nowej Gdyni.

Treningi w hali, podopieczne Wiesława Popika rozpoczną od nadchodzącego tygodnia. Wtedy do zgromadzonych ośmiu zawodniczek dołączy już na pewno Luana de Paula. Na razie do dyspozycji szkoleniowca jest bowiem  osiem siatkarek: Katarzyna Bryda, Katarzyna Ciesielska, Julia Szeluchina, Sylwia Wojcieska, Joanna Mirek, Marta Szymańska, Michela Tiexeira i Marta Pluta.

Z przygotowań z drużyną wyłączone są natomiast Karolina Kosek i Katarzyna Zaroślińska, które z reprezentacją Polski walczą w World Grand Prix. Prawdopodobnie po zakończeniu tych rozgrywek, zawodniczki pojawią się na krótki okres w Łodzi, by później powrócić do przygotowań do mistrzostw świata.

Sztab szkoleniowy, całą drużynę chciałby ujrzeć podczas zaplanowanego na dni od 2 do 10 września zgrupowaniu w Spale. Do tego momentu, do Łodzi być może zostanie sprowadzona dwunasta zawodniczka, którą może być Dominikanka, Brazylijka lub Serbka.źródło: Dziennik Łódzki, Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved