Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Serbowie nie marnują czasu

Serbowie nie marnują czasu

fot. archiwum

- Wyjazd do Rogli okazał się jak najbardziej trafiony. Warunki w Słowenii są wyśmienite, nie możemy na nic narzekać - komplementował pierwszą część przygotowań do mistrzostw świata trener reprezentacji Serbii - Igor Kolaković.

Plavi przebywają bowiem aktualnie w ośrodku w Rogli. Niebawem dołączy do nich Nikola Grbić, który zdecydował się na powrót do kadry. Wszystkie reprezentacje, które wystąpią na przełomie września i października na mistrzostwach globu, są w trakcie przygotowań do docelowej imprezy sezonu. Wyjątku nie stanowi kadra Serbii, która pod okiem szkoleniowca Igora Kolakovicia trenuje w słoweńskiej Rogli. Plavi są bardzo zadowoleni z warunków, jakie tam zastali. – Wyjazd do Rogli okazał się jak najbardziej trafiony. Warunki w Słowenii są wyśmienite, nie możemy na nic narzekać – stwierdził Kolaković.

Szkoleniowiec siatkarzy z Bałkanów przyznał również, że żadnemu z graczy nie przytrafiła się kontuzja. Wyraził ponadto nadzieję, że podobnie będzie w drugiej części przygotowań.

Do zawodników przebywających już w Słowenii dołączy niebawem znakomity rozgrywający, który po serii rozstań i powrotów ponownie zdecydował się na grę w barwach narodowych. Mowa tu o Nikoli Grbiciu. – Od poniedziałku Nikola rozpocznie treningi z pozostałymi reprezentantami. Na początku czeka go seria lżejszych ćwiczeń, lecz uważam, że pod koniec zgrupowania zrówna się on formą ze swoimi kolegami – powiedział na łamach portalu sportske.net trener Kolaković.Nie jestem całkowicie nieprzygotowany do treningów, ponieważ ćwiczyłem indywidualnie na siłowni. Z pewnością mam jednak pewne zaległości. Wierzę jednak, że już wkrótce zbędę mógł złapać odpowiedni rytm – zapowiedział sam zawodnik.

*Autorem artykułu jest Joanna Seliga (SportoweFakty.pl)

źródło: SportoweFakty.pl, sportske.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved