Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ogonna Nneka Nnamani w Bielsku-Białej?

Ogonna Nneka Nnamani w Bielsku-Białej?

fot. archiwum

Kronika Beskidzka opublikowała artykuł, w którym to szkoleniowiec BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała, Grzegorz Wagner zapowiedział ciekawy transfer. Do zespołu Mistrzyń Polski być może dołączy reprezentantka USA Ogonna Nneka Nnamani.

27-letnia przyjmująca ma 185 cm wzrostu. Uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach i Pekinie (zdobyła srebrny medal). Występowała w klubach: Ellini Elite, Volley Viacenza, VBC Volero Zurych, Asystel Novara, Galatasaray Stambuł, a w ostatnim sezonie w czeskim VK Modranska Prostejov. Razem z tym zespołem dwukrotnie pokonała bielszczanki w fazie grupowej Ligi Mistrzyń.

Jest wakat w naszym składzie na pozycji atakującej z przyjęciem. Rozmowy trwają. Sądzę nawet, że są na ostatniej prostej, z "metą" być może jeszcze w tym tygodniu. To będzie niespodzianka dla bielskich kibiców – powiedział tajemniczo  w "Kronice Beskidzkiej" Grzegorz Wagner.

Przypomnijmy z bielskiego zespołu odeszły: Dorota Świeniewicz, Helena Horka, Eleonora Dziękiewicz i Mariola Wojtowicz. Do drużyny dołączyły jedynie Joanna Frąckowiak i Gabriela Wojtowicz, która od momentu podpisania kontraktu zmaga się z kontuzją.źródło: inf. własna, Kronika Beskidzka, nicesport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved