Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Kontuzja Żekowa niegroźna

Kontuzja Żekowa niegroźna

fot. archiwum

Niedawno bułgarskie media poinformowały, że kontuzji mięśni brzucha nabawił się rozgrywający Andriej Żekow. Sprawa wydawała się bardzo poważna, lecz okazało się, że zawodnik będzie mógł niedługo wznowić treningi. Na Memoriale Wagnera jednak nie zagra.

Początkowo wydawało się, że pod znakiem zapytania stanie występ Andrieja Żekowa w mistrzostwach globu w Italii. Na szczęście sytuacja się stosunkowo szybko poprawiła, dzięki czemu rozgrywający będzie mógł niebawem powrócić do treningów. Wykazały to szczegółowe badania, jakie Bułgar przeszedł we Francji.

– Wciąż nie znamy pełnej diagnozy, lecz okazało się, że te bóle to nic poważnego. Andriej od poniedziałku wznowi treningi w ramach przygotowań do mistrzostw świata – uspokoił bułgarskich kibiców lekarz kadry Dinko Zahariew.

Prawie na pewno jednak Żekowa nie zobaczymy w akcji w Memoriale Huberta Wagnera, który 20 sierpnia rozpocznie się w Bydgoszczy. Wprawdzie zawodnik przyjedzie najprawdopodobniej do Polski, lecz jedynie w celach treningowych. Jego miejsce w składzie Bułgarów zajmie Konstantin Mitew.*Autorem tekstu jest Joanna Seliga (SportoweFakty.pl)

źródło: sportal.bg, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved