Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Joanna Kaczor: Skowrońska jest numerem 1

Joanna Kaczor: Skowrońska jest numerem 1

fot. archiwum

- Konkurencja jest dobra, bo każda od każdej się uczy. Kaśka Skowrońska jest numerem 1. Ale każdą z nas czeka sporo pracy, nie jesteśmy jeszcze w formie. Gramy falami. Raz jedna, raz druga, a raz trzecia ma lepszy dzień - mówi Gazecie Sport.pl Joanna Kaczor.

Joanna Kaczor spodziewała się, że w Japonii będzie się im grało gorzej niż w Gdyni. Atakująca przyznaje, że dopiero gospodynie okazały się wymagającym przeciwnikiem. – Potrzebujemy gry – to generalny wniosek. Dołączałyśmy do zespołu w różnym czasie, niektóre dziewczyny potrzebowały więcej odpoczynku po trudnym sezonie, czas znaleźć formę, bo każda z nas jest na zupełnie innym etapie – komentuje Joanna Kaczor dla "Gazety Wyborczej".

Siatkarka tłumaczy wahnięcia formy brakiem ćwiczeń i długimi podróżami. Jednak cieszy się, że błędy wychodzą teraz, bo jest czas na ich wyeliminowanie do MŚ. Zawodniczki muszą poprawić grę w obronie, a także zagrywkę.

Kaczor przyznaje, że numerem jeden na pozycji atakującej jest Katarzyna Skowrońska-Dolata.Ma doświadczenie, tytuły na koncie. Ale każdą z nas czeka sporo pracy, nie jesteśmy jeszcze w formie. Gramy falami. Raz jedna, raz druga, a raz trzecia ma lepszy dzień. Trenera chyba cieszy, że ma taki wybór. W poprzednim sezonie byłam w ataku sama, nie miałam wsparcia. Teraz, kiedy mi nie idzie, mogą wejść inne dziewczyny i poprowadzić grę całej drużyny z dobrym skutkiem – wyjaśnia kadrowiczka.*Cały wywiad z Joanną Kaczor w sport.pl
*Rozmawiał Przemysław Iwańczyk (Gazeta Wyborcza)

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved