Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki gra i jedzie na obóz do Mławy

Ślepsk Suwałki gra i jedzie na obóz do Mławy

fot. archiwum

Siatkarze Ślepska rozpoczęli 10-dniowy obóz w Mławie, gdzie trenować będzie też reprezentacja Australii, która w czwartek zagra z Polską B. Ślepsk wciąż czeka na przyznanie licencji, choć jak zapewniają działacze, uchybienia w dokumentach nie były duże.

Bilans wyszedł na remis – mówi Piotr Poskrobko, drugi trener Ślepska, o ostatnich meczach towarzyskich. – Przegraliśmy po zaciętej walce 0:3 z Komunalnikiem Grodno i pewnie pokonaliśmy 3:0 Flamingo Volley Wilno. Szczególnie pierwszy set spotkania z Białorusinami dostarczył kibicom wiele emocji, ale niestety zakończył się naszą przegraną 37:39. W tym turnieju zagraliśmy praktycznie dziesiątką, bo nie mogliśmy skorzystać z kontuzjowanego Kamila Skrzypkowskiego. Na rywalach i kibicach najlepsze wrażenie z naszego zespołu zrobiły ataki Bartka Krzyśka. Pozostali momenty dobrej gry przeplatali błędami. Wiemy na jakim jesteśmy etapie, nad czym musimy popracować, żeby nasza gra wyglądała nie tylko efektowniej, ale też przynosiła więcej punktów. Na dziś najwięcej problemów mamy z przyjęciem. Jak ten element wychodzi dobrze, to rywale nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

W następny piątek i sobotę zawodnicy będą trenowali sami, bowiem z Adamem Aleksandrowiczem jedziemy do Bydgoszczy na dwudniowe szkolenie organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej dla trenerów ekstraklasy oraz I ligi kobiet i mężczyzn – dodaje Piotr Poskrobko. – Wykładowcami będą miedzy innymi Alojzy Świderek oraz trenerzy reprezentacji Polski Daniele Castellani, Brazylii Bernardo Rezende, Bułgarii Silvanio Prendi. Będziemy też mieli okazje obejrzenia i omówienia spotkań Polska – Bułgaria oraz Brazylia – Bułgaria i Polska – Czechy, bowiem w tych dniach w Bydgoszczy rozgrywany będzie Memoriał Jerzego Huberta Wagnera.

Ślepsk wciąż jeszcze nie ma licencji na grę w I lidze mężczyzn. – W naszym wniosku dopatrzono się braku podpisów na bodajże dwóch dokumentach, a zatem nie są to poważne uchybienia – mówi Michał Paweł Wiszniewski, prezes Ślepska. – Rzeczywiście jest to nasze przeoczenie, chociaż wnioski przed wysłaniem przeglądaliśmy kilka razy. Jak tylko je dostaniemy przejrzymy raz jeszcze, usuniemy wskazane błędy, odeślemy do PZPS i spokojnie będziemy oczekiwali na przyznanie licencji. 

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved