Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Bzura Ozorków kompletuje skład

II liga M: Bzura Ozorków kompletuje skład

fot. archiwum

Sukces młodych ozorkowskich siatkarzy paradoksalnie stał się niejako problemem, a na pewno nie przysporzył korzyści drużynie Bzury. Większość z juniorów, którzy wywalczyli brąz w Mistrzostwach Polski Juniorów, zdecydowała się opuścić Ozorków.

W szeregach Bzury z juniorów zostali tylko Jakub Majchrzak, Artur Ancerowicz, Michał Król, Rafał Piasecki i Damian Rybak. Odeszła natomiast pozostała grupa brązowych medalistów młodzieżowych MP m.in. Damian Wdowiak (SMS Spała/Skra Bełchatów), Damian Sobczak (Energetyk Jaworzno), Adrian Bartczak (Politechnika Warszawa – Młoda PlusLiga). W Ozorkowie pozostali też zawodnicy, którzy stanowili o sile drużyny w ubiegłym sezonie: Kamil Wójcik, Krzysztof Domagała, Michał Sikora, Rafał Sowiński, Łukasz Kałużny i Przemysław Antosiak. Z zespołem trenuje też Piotr Dłubała ze Skry II Bełchatów, dodatkowo testowanych jest także kilku innych zawodników. Odszedł Piotr Janiak, który obecnie święci triumfy na plaży. Skład nie jest jeszcze domknięty. Wciąż istnieje szansa, że do drużyny powróci Marcin Sadecki.

Siatkarze trenują na własnych obiektach i w nienajgorszych humorach przygotowują się do sezonu. W hali przy ulicy Traugutta pod bacznym okiem Krzysztofa Jurka trenują również juniorzy. Trener ma wątpliwości, czy odejście Damiana Wdowiaka nie przekreśli szans zespołu podczas mistrzostw Polski. Jednak mimo to i pomimo upalnej aury młodzi siatkarze szlifują swoje umiejętności.

źródło: inf. własna, www.mksbzura.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved