Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Marcin Nowak: Każdy będzie chciał powalczyć o medale

Marcin Nowak: Każdy będzie chciał powalczyć o medale

fot. archiwum

O swój drugi medal na piasku w najbliższy weekend walczył będzie Marcin Nowak, który z Michałem Michalakiem plasują się na szóstym miejscu w rankingu PZPS - W historii finałów nie zawsze faworyci zdobywali mistrzostwo Polski - stwierdził siatkarz.

Turniej finałowy mistrzostw Polski w siatkówce plażowej odbędzie się już w nadchodzący weekend, w Niechorzu. Do tych decydujących rozgrywek, Marcin Nowak i Michał Michalak przygotowywali się między innymi w  Starych Jabłonkach. – Całe dni poświęcaliśmy na plażówkę, bo były treningi i oglądanie meczów. Zastanawiałem się, czy nie zostać dłużej na Warmii i Mazurach albo czy nie jechać od razu nad morze, ale prywatne sprawy spowodowały, że musiałem wracać do Częstochowy – opowiedział na łamach Gazety Wyborczej siatkarz, który mieszka w mieście pod Jasną Górą.

Siatkarz, który w nadchodzącym sezonie występował będzie w barwach AZS-u Politechniki Warszawskiej chciałby po raz drugi w swojej karierze wywalczyć medal na piaszczystych boiskach. Drogę po miejsce na podium ułatwia znacznie nieobecność w Niechorzu dwóch najlepszych polskich par Kądzioła/Szałankiewicz i Fijałek/Prudel – Każdy będzie chciał powalczyć o medale. Finał rządzi się swoimi prawami. Dochodzi presja, ważna jest dyspozycja dnia. W historii finałów nie zawsze faworyci zdobywali mistrzostwo Polski – stwierdził Marcin Nowak.

*Cały wywiad Artura Kucharskiego w częstochowskiej Gazecie Wyborczej.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved