Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Jedynka Aleksandrów Łódzki będzie chciała wrócić do I ligi

Jedynka Aleksandrów Łódzki będzie chciała wrócić do I ligi

fot. archiwum

Siatkarki Jedynki Aleksandrów Łódzki już od 21 lipca przygotowują się do kolejnego sezonu. Po spadku z I ligi kobiet w zespole pozostało siedem zawodniczek, które będą walczyć o powrót do wyższej klasy rozgrywkowej pod wodzą Aleksandra Klimczyka.

W zespole zostało siedem siatkarek z poprzedniego składu: Karolina Michalkiewicz, Aleksandra Przepiórka, Karolina Wiśniewska, Agnieszka Rajkowska, Katarzyna Buchalska, Klaudia Maryniak i Sylwia Korzycka. Miejsce zawodniczek, które opuściły już zespół Jedynki działacze uzupełnili nowymi siatkarkami. W barwach aleksandrowskiego zespołu zagrają Ewelina Ryznar, środkowa, ostatnio reprezentująca barwy Siarki Tarnobrzeg; Maja Motylewska, przyjmująca Budowlanych Toruń; Daria Bąkowska z Gedanii Żukowo, Aurelia Pałyga z ŁMLKS Łask i wracająca na „stare śmieci", rozgrywająca Katarzyna Łubis.

Wszystkie zawodniczki trenują dwa razy dziennie, pod wodzą nowego szkoleniowca, Aleksandra Klimczyka. Korzystają z obiektu w Szkole Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim, z siłowni i stadionu lekkoatletycznego przy Zespole Szkół Sportowych oraz z Miejskiej Pływalni „Olimpijczyk". 21 sierpnia wyjadą na zgrupowanie do Dziwnówka, gdzie przewidziane są pierwsze gry sparingowe.

Oprócz zmian kadrowych w ramach drużyny okres między rozgrywkami przyniósł też zmiany w ramach władz klubu. Z pracy zrezygnował wieloletni prezes, wielce zasłużony dla aleksandrowskiej siatkówki, Witold Szukalski. Od maja 2010 roku zarząd klubu pracuje pod wodzą nowego prezesa, którym wybrano Grzegorza Andrzejczaka.źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved