Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS planuje gry kontrolne

GTPS planuje gry kontrolne

fot. archiwum

Siatkarze GTPS-u Gorzów pod wodzą trenera Andrzeja Stanulewicza przygotowują się do I-ligowego sezonu. Pod koniec miesiąca zaczną serię gier kontrolnych od turnieju uroczyście kończącego karierę wielokrotnego reprezentanta Polski Romana Bartuziego.

Zaczynamy grać pod koniec sierpnia i potem praktycznie cały wrzesień mamy zajęty. Weźmiemy udział w trzech turniejach. W Radomiu, Międzyrzeczu oraz sami będziemy gospodarzami Memoriału Ryszarda Świątkiewicza. W międzyczasie zagramy jeszcze sparingi z lokalnymi rywalami m.in. z Piły – mówił w wywiadzie dla Radia Zachód trener gorzowian Andrzej Stanulewicz.28 sierpnia żegnamy tu Romana Bartuziego, zjadą się stare gwiazdy Stilonu i to będzie okazja do pełnej prezentacji zespołu.

Trzon zespołu został ten sam a więc grają ze sobą przynajmniej drugi sezon. Nowi zawodnicy w zespole to ludzie, którzy już ze mną wcześniej współpracowali. Daniel Mróz wraca do zespołu, w którym spędził kilka sezonów, Maciej Kordysz i Krystian Pachliński to zawodnicy, których znam z Międzyrzecza i mam o nich bardzo dobre zdanie. Prowadzimy w tej chwili także już dość wiążące rozmowy z Pawłem Maciejewiczem, wiadomo jakiego formatu to jest zawodnik. Jestem zdania, że Paweł zostanie z nami – dodał Andrzej Stanulewicz.

Zapytany czy trzyletni plan powrotu GTPS-u do ekstraklasy jest realny, trener odpowiedział, że jeśli tylko znajdą się ludzie, którzy wesprą klub finansowo to jak najbardziej.*Rozmawiał Jacek Białogłowy

źródło: Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved