Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze z Wielunia już prawie w komplecie

Siatkarze z Wielunia już prawie w komplecie

fot. archiwum

Jeszcze bez Kubańczyka Ariela Gila i Białorusina Serhija Antanowicza trenują na obiektach w Wieluniu siatkarze miejscowego Pamapolu. Jak zapewnia prezes klubu, obaj zawodnicy powinni dołączyć do zespołu w najbliższym czasie.

Zmieniona kadrowo drużyna rozpoczęła kilka dni temu treningi dwa razy dziennie w Wieluniu. W ten sposób zespół będzie ćwiczyć pod okiem nowego szkoleniowca Dariusza Marszałka oraz jego asystenta Japończyka Shuichi Mizuno do 29 sierpnia. Potem zaplanowano wyjazd na tygodniowy obóz do Kielnarowej k. Rzeszowa. Podczas tego obozu wielunianie powinni rozegrać pierwsze spotkania kontrolne.

Na razie z zespołem nie ma jeszcze Kubańczyka Ariela Gila (nie skompletował do tej pory wszystkich dokumentów z krajowej federacji) oraz reprezentanta Białorusi Serhija Antanowicza.Powinni do nas dojechać w najbliższym czasie, spokojnie czekajmy – mówi prezes Pamapolu Adam Dąbrowny.My ze swej strony zrobiliśmy wszystko, aby obaj grali w naszej drużynie.

Tymczasem szkoleniowcy mają do dyspozycji innych pozyskanych przed sezonem siatkarzy: Roberta Milczarka i Serhija Kapelusa z AZS Politechniki Warszawskiej oraz Dmitrija Babkowa z Lokomotiwu Charków. Trenują także zawodnicy występujący w Pamapolu w ubiegłym sezonie: Andrzej Stelmach, Bartłomiej Matejczyk, Michał Błoński, Mikołaj Sarnecki, Marcin Lubiejewski, Maciej Zajder oraz Bartosz Buniak. Z kadrą seniorów trenują też wyróżniający się juniorzy – Michał Dąbrowny oraz Konrad Pałyga.Być może do drużyny dołączą jeszcze Igor Marszałek oraz Marcin Kryś. Obaj rywalizować będą o miejsce w kadrze Pamapolu na pozycji libero, na której pewniakiem wydaje się być Robert Milczarek.

Klub rozpoczął już sprzedaż karnetów na mecze rundy zasadniczej PlusLigi oraz Młodej Ekstraklasy. Koszt karnetu to 320 złotych.

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved