Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Debby Stam: Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zagram

Debby Stam: Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zagram

fot. archiwum

W chińskim Chengdu, gdzie reprezentacja Holandii odniosła dwa zwycięstwa w turnieju World grand Prix, trudno było wypatrzeć w składzie "pomarańczowych Debby Stam. - Mam nadzieję, że w najbliższy weekend wyjdę już na parkiet - mówi siatkarka Muszynianki.

Debby Stam z występów w Chinach wykluczył uraz pleców. Z tego powodu siatkarka miała tygodniową przerwę w treningach, podczas której głównie leżała w łóżku. – To było bardzo nudne. Teraz jest już dużo lepiej, zobaczymy, czy na tyle, by wystąpić w kolejnych meczach – twierdzi zawodniczka Muszynianki.

Reprezentacja Holandii dotarła już do Macau, gdzie ponownie zmierzy się z Chinkami, a także z Brazylią i Dominikaną. – Pierwszy weekend wyszedł nam całkiem nieźle. W pierwszych dwóch meczach odnieśliśmy dwa zwycięstwa po 3:0, w ostatnim musiałyśmy uznać wyższość Chinek. Mam nadzieję, że będę mogła już wznowić treningi i zagrać w najbliższych spotkaniach – mówi Debby Stam.

Inna zawodniczka Muszynianki występująca w reprezentacji Holandii radzi sobie świetnie. Po pierwszym weekendzie World Grand Prix Caroline Wensink wspólnie z Brazylijką Thaisą Menezes przewodzi klasyfikacji na najlepiej blokującą zawodniczkę.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved