Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bez sparingu i bez rozgrywającego

Bez sparingu i bez rozgrywającego

fot. archiwum

Nie bez problemu przebiegają przygotowania reprezentacji Bułgarii do zbliżających się mistrzostw świata. Najpierw ze sparingu z podopiecznymi Silvano Prandiego zrezygnowali Polacy, a teraz kontuzji nabawił się Andriej Żekow.

Podczas negocjacji odnośnie udziału Bułgarii w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera ustalono, że reprezentacja Polski uda się do Warny w dniach 12-17 września. Podopieczni Daniella Castellaniego mieli w tym czasie rozegrać przynajmniej dwa mecze kontrolne z gospodarzami. Teraz jednak okazuje się, że obydwie ekipy zmierzą się jedynie podczas organizowanego w Bydgoszczy turnieju.

Według wstępnych informacji, Polacy mieli zrezygnować z przylotu do Warny z powodu problemu finansowych związanych z  kosztami pobytu. Jak się jednak okazało, był to jeden, nie decydujący czynnik. W wyjeździe do Warny przeszkodził bowiem terminarz. Spotkania sparingowe w podobnym terminie zaproponowała brazylijska federacja. Mecze te mają się odbyć  w Brazylii. W takiej sytuacji niemal niemożliwym jest rozegranie spotkań zarówno z reprezentacją Bułgarii, jak i z Brazylijczykami. Dlatego też polski sztab zdecydował się odwołać wyjazd do Warny.

Brak sparingpartnera to nie jedyny problem reprezentacji Bułgarii. Podopieczni Silvano Prandiego przez najbliższe dni będą musieli przygotowywać się do zbliżających mistrzostw świata bez swojego pierwszego rozgrywającego, Andrieja Żekowa. Zawodnik nabawił się bolesnej kontuzji mięśni brzucha i przez trzy najbliższe dni nie będzie trenował.źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved