Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Marcos Kwiek: Jestem bardzo szczęśliwy

Marcos Kwiek: Jestem bardzo szczęśliwy

fot. archiwum

- Jestem bardzo szczęśliwy. To jest dla nas wielkie zwycięstwo pokonać zespół niemiecki - cieszył się po zwycięstwie z Niemcami Marcos Kwiek. - Myślę, że dzisiaj Dominikana zagrała dużo lepiej od nas - przyznał Giovanni Guidetti.

Kapitan reprezentacji Niemiec, Małgorzata Kozuch:Przykro mi, że przegrałyśmy dzisiejszy mecz, datego, że wydaje mi się, że na końcu nie dałyśmy z siebie wszystkiego. Myślę, że mogłyśmy dużo więcej pokazać i wygrać ten mecz, ale gratuluję drużynie Dominikany za bardzo dobrą grę przeciwko nam i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu w Japonii będzie lepiej. Dziękuję Polsce za wszystko, bardzo fajnie się tutaj grało i mam nadzieję, że wrócę tutaj szybko.

Kapitan reprezentacji Dominikany, Karla Echenique:Ekipa Niemiec to znakomity przeciwnik i wielki rywal. Przyjeżdżając tutaj do Polski rozegrałśmy sporo meczów z Niemkami, w ubiegłym tygodniu grałyśmy mecze sparingowe w Niemczech. Zaczęłyśmy ten mecz dobrze i dobrze skończyłyśmy, a błędy które popełniałyśmy, to były błędy wymuszone dobrą grą ekipy niemieckiej . Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim polskim kibicom, ponieważ oni nas tutaj bardzo ciepło wspierali. Dziękuję bardzo.

Trener Niemiec, Giovanni Guidetti: Myślę, że dzisiaj Dominikana zagrała dużo lepiej od nas. Dzisiaj zagraliśmy trochę azjatycką siatkówkę – obrona, obrona, obrona. Nie mogliśmy wbić piłki w parkiet, natomiast siatkarki Dominikany zagrały z dużą większą odwagą w kluczowych momentach. W stu procentach zasłużyły na to zwycięstwo, były od nas lepsze.Trener Dominkany, Marcos Kwiek:Jestem bardzo szczęśliwy. To jest dla nas wielkie zwycięstwo pokonać zespół niemiecki. Myślę, że to był najlepszy mecz mojej drużyny w tym turnieju. Mam bardzo dużo młodych zawdoniczek w drużynie. Był nawet taki moment dzisiaj, że na parkiecie w mojej drużynie były trzy osiemnastolatki. Jak państwo zauważyli popełniały one jeszcze sporo błędów, ale skończyło się to bardzo szczęśliwie i dziewczyny będą miały niezapomnianą lekcję na przyszłość z dzisiejszego potkania.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved