Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Anna Barańska: W Japonii będziemy walczyć o to samo

Anna Barańska: W Japonii będziemy walczyć o to samo

fot. archiwum

W pierwszym secie spotkania z USA w naszej drużynie brakowało przyjęcia. Dopiero w drugim secie zaczęło ono funkcjonować, a pod koniec drugiej partii w zagrywce królowała Anna Barańska, co miało spore znaczenie dla odniesienia zwycięstwa przez Polki.

Amerykanki dysponują dość trudną, taktyczną zagrywką. Starałam się jak mogłam, aby pomóc zespołowi w każdym elemencie. Na pewno zespołowość jest naszym dużym atutem i to powinno cieszyć. Jeśli stać mnie na to, by pomóc w zagrywce – pomagam w zagrywce, jeśli w innym elemencie – staram się pomagać w innym – mówiła po spotkaniu z USA Anna Barańska.

Reprezentantki naszego kraju nie miały łatwej przeprawy z przeciwniczkami w Gdyni, wszystkie zwycięstwa były ciężko wywalczone. – Takie mecze grając trzy dni z rzędu jest ciężko wytrzymać przede wszystkim kondycyjnie – twierdzi siatkarka.

Już niebawem czas na dalszą fazę rozgrywek World Grand Prix w Japonii, gdzie drużyna Jerzego Matlaka zmierzy się ponownie z Niemkami, Tajwanem oraz Japonią. – W Japonii będziemy walczyć o to samo, o co tutaj walczyłyśmy. Mamy już zarobek w postaci trzech zwycięstw, także lecimy w dobrych nastrojach i mam nadzieję, że tam też powalczymy i awansujemy do Final Six – kończy Barańska.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved