Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębianie w południe odkryją karty

Jastrzębianie w południe odkryją karty

fot. archiwum

Jutro w samo południe rozpocznie się w Jastrzębiu Zdroju rodzinny piknik, który na którym będzie można bawić się do wieczora? Co ma wspólnego piknik z siatkówką? Okazuje się, że ma. Otóż podczas miejskiej zabawy poznamy nowy skład wicemistrzów Polski.

Kiedy większość zespołów PlusLigi dawno skompletowała już składy w jakich przystąpi do rozgrywek w sezonie 2010/11 w KS Jastrzębskim Węglu nie chcą zdradzić nazwisk nowych zawodników. Poznamy je dopiero jutro na pikniku rodzinnym, ale zanim zostaną one oficjalnie ogłoszone, znaleźć je mają kibice podczas miejskiej gry plenerowej. Zabawa pod hasłem „Szukamy nowego składu drużyny" rusza o 12.15. Zadaniem bawiących się będzie jak najszybsze znalezienie wszystkich nazwisk. Do odnalezienia jest 15 kartek z nazwiskami zawodników i trenerów ukrytych w różnych miejscach Jastrzębia Zdroju. – Ta zabawa to element pikniku rodzinnego, na którym chcemy podziękować naszym kibicom za to, że byli z nami przez cały sezon – mówi prezes KS Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki.Podczas jej trwania chcemy przedstawić nowy zespół, który będzie dostarczał im wielu emocji – dodaje.

Skąd wziął się pomysł na tak oryginalne przedstawienie drużyny wicemistrzów Polski? – Chcieliśmy w ciekawy i inny niż do tej pory pokazać nasz nowy zespół – wyjaśnia szef klubu z Jastrzębia. – W grze będziemy chcieli pokazać również sponsorów, a także uroki naszego pięknego miasta – dodaje Zdzisław Grodecki, zapewniając, że w zabawie nie ma elementów podchodów i nie toczy się, jak sugerują nasi internauci w krzakach.

Prezes wicemistrza Polski zapewnia, że wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. – Gra została przetestowana. Jest tak dostosowana, że będzie w niej mógł wziąć udział każdy, kto skończył 15 lat. Przy okazji będzie można wygrać wartościowe nagrody. Otrzyma je pierwszych dziesięć osób, które dotrze na miejsce zbiórki. – Te upominki są również korzyścią dla klubu – wyjaśnia Zdzisław Grodecki. – Główną nagrodą jest wyjazd na mecz z Olympiakosem Piresu, a wygrać również można karnety na mecze jastrzębian w sezonie 2010/11.O godzinie 16.00 odbędzie się z kolei konferencja prasowa, na której zostanie zaprezentowany nowy skład Jastrzębskiego Węgla. Piknik odbędzie się na Osiedlu Barbary w Jarze.

Harmonogram Pomarańczowego pikniku rodzinnego:
12:00 – rozpoczęcie pikniku
12:15 – oficjalny start uczestników miejskiej gry plenerowej.
12:30 – rozpoczęcie bloku zabaw dla rodzin
13:00 – rozpoczęcie turnieju siatkówki na dmuchanym boisku o Puchar Prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej
15:30 – koncert zespołu Sandstone
17:00 – zakończenie miejskiej gry plenerowej. Oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie nagród. Losowanie nagród wśród wszystkich tych uczestników gry plenerowej, którzy zgromadzili przynajmniej 5 nazwisk zawodników.
18:00 – Stachursky
20:00 – zakończenie pikniku

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved