Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Siatkarze Jadaru zagrają w dwóch turniejach

Siatkarze Jadaru zagrają w dwóch turniejach

fot. archiwum

Ekipa Jadaru szlifuje formę w Międzyrzecu Podlaskim. Siatkarze z Radomia nie tylko wylewają siódme poty na siłowni i hali, ale dużo czasu poświęcają także na... surfowanie. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza rozegrają także dwa turnieje sparingowe.

Ciekawostką jest, że profile siatkarzy Jadaru na różnego typu komunikatorach są niemal non stop włączone. – Chłopaki widocznie na swoich akumulatorach nie oszczędzają i zostawiają włączone komputery. Ale muszę przyznać, że nie oszczędzają się także w trakcie zajęć, co na pewno bardzo dobrze im wróży – zapewnia trener Jadaru Dominik Kwapisiewicz.

Po wielu tygodniach starań sztab szkoleniowy ustalił sparingpartnerów, z którymi zmierzą się radomianie przed inauguracją sezonu. Jadar na pewno weźmie udział w dwóch wrześniowych turniejach. W pierwszym tygodniu września będzie gospodarzem imprezy, w której udział zapowiedziały już Trefl Gdańsk oraz słowacka Żilina. Tydzień później radomianie zameldują się w Międzyrzeczu, gdzie zagrają z teamami z Gorzowa, Piły oraz miejscowym Orłem.

* Autor: Michał Podlewskiźródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved