Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Paulina Maj: Staram się wykorzystać każde zgrupowanie

Paulina Maj: Staram się wykorzystać każde zgrupowanie

fot. archiwum

W spotkaniach przeciwko Rosjankom, szansę na zaprezentowanie się gdyńskiej publiczności otrzymała Paulina Maj. - Uważam, że jeszcze dużo muszę się nauczyć - twierdzi skromnie reprezentantka Polski, która przenosi się do zespołu Atomu Trefl Sopot.

Miałyśmy pewne obawy przed spotkaniem z Rosjankami. Jest to silny zespół, mający zawodniczki o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Jednak jak się okazało diabeł nie był taki straszny jak go sobie namalowałyśmy – powiedziała po drugim meczu Paulina Maj. Zawodniczka zebrała wiele pochlebnych opinii za swoją grę. – Cieszę się z każdej szansy jaką otrzymuję od trenera reprezentacji. Uważam, że jeszcze dużo muszę się nauczyć. Staram się więc wykorzystać każde zgrupowanie, każde zajęcia i sparing do poprawienia umiejętności dla siebie i drużyny – podkreśliła Paulina Maj.

Od piątku do niedzieli w Gdyni rozegrany zostanie turniej World Grand Prix z udziałem zespołów Polski, Dominikany, Niemiec i USA. W meczach z Rosją polski zespół zaprezentował sporo dobrej gry. – Dobrze to wróży na przyszłość – powiedziała Paulina Maj. – Ostatnio bardzo ciężko pracowałyśmy. Miałyśmy zajęcia na siłowni. Mimo zmęczenia wygrywamy i to bardzo cieszy.

*Więcej w serwisie lsk.net.plźródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved