Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pamapol Siatkarz Wieluń już trenuje

Pamapol Siatkarz Wieluń już trenuje

fot. archiwum

2 sierpnia Pamapol Siatkarz Wieluń rozpoczął przygotowania do nadchodzącego sezonu ligowego. Dzień wcześniej, na spotkaniu z nowym sztabem trenerskim, zawodnicy zapoznali się z myślą szkoleniową oraz planami na najbliższy sezon.

– Okres przygotowawczy podzielony został na dwa sześciotygodniowe cykle treningowo – meczowe i taka forma zajęć powinna pozwolić na optymalne przygotowanie drużyny do nadchodzącego bardzo intensywnego sezonu (gramy sobota – środa) – powiedział serwisowi siatkarz.eu trener Pamapolu, Dariusz Marszałek.

Siatkarzy czekają jeszcze dwa obozy treningowe, z których jeden odbędzie się na własnych obiektach, drugi natomiast w Kielnarowej. W planach są także rozmowy z japońskim klubem, których efektem miałby być udział Siatkarza Wieluń w turnieju, organizowanym właśnie w kraju kwitnącej wiśni.

Zanim jednak do przygotowań włączone zostaną turnieje, siatkarze z Wielunia trenują w najlepiej sobie znanych obiektach. Co ciekawe, treningi te prowadzone są dość nowatorską metodą – z wykorzystaniem technik multimedialnych. Ćwiczenia, wykonywane przez zawodników, wyświetlane są uprzednio na ekranach. – Wierzcie mi, że ta metoda jest bardzo skuteczna i dzięki niej będziecie mieli mniej będą was boleć plecy, a zwiększy się wam stabilizacja sylwetki np. przy wyskoku do bloku – skomentował dla portalu plusliga.pl Dariusz Marszałek.źródło: plusliga.pl, siatkarz.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved