Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany w kadrze radomskiego drugoligowca

Zmiany w kadrze radomskiego drugoligowca

fot. archiwum

Czternastu zawodników Czarnych rozpoczęło przygotowania do nowego sezonu. Nie wszyscy jednak mogą być pewni miejsca w kadrze radomskiej drużyny. Zajęcia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji prowadził trener Wojciech Stępień.

Pierwsi siatkarze przed halą przy ul. Narutowicza pojawili się pół godziny przed wyznaczoną godziną zbiórki. Wszystkim dopisywały humory. Wojciech Stępień przywitał się z zawodnikami, przedstawił swojego asystenta (Krzysztof Staniec) i natychmiast przeszedł do konkretów. Z jego krótkiej przemowy wynikało, że z grupy siatkarzy, którzy stawili się na zajęciach, jeszcze w tym tygodniu kilku ubędzie. Po takim "przywitaniu" uśmiech natychmiast zniknął z twarzy graczy. – Zawodnicy muszą zrozumieć, że nie możemy być przechowalnią. Poza tym stawiać będę na stabilną kadrę – podkreślił szkoleniowiec.

Wojciech Stępień zapewnił, że zdecydowanie promować będzie wychowanków. Nie oznacza to, że w drużynie nie pojawią się nowi zawodnicy. W porównaniu do poprzedniego sezonu do zespołu "przymierzany" jest np. Michał Koryciński. Siatkarz występujący ostatnio w Armacie Kozienice do drużyny dołączy za kilka dni. We wtorek w zajęciach ma już natomiast uczestniczyć Grzegorz Surma. 20-letni przyjmujący w poprzednim sezonie bronił barw I-ligowego BBTS Bielsko Biała. – Zapowiadało się na większe wzmocnienia. Oczywiście na razie nie można wykluczyć, że ich nie będzie. Pamiętać jednak trzeba, że budżet klubu nie pozwala na jakieś większe szaleństwa – powiedział trener Czarnych. Na pewno RCS nie będzie już korzystał z kadrowej pomocy Jadaru. – Nie ma takie potrzeby, nie będzie wypożyczeń. To są dwa różne kluby – zwrócił uwagę Wojciech Stępień.

Poza tygodniowym pobytem w Kozienicach (pod koniec sierpnia) siatkarze Czarnych cały czas korzystać będą z gościnności MOSiR-u. – Nic nowego. Najpierw pracować będziemy nad siłą i wytrzymałość, a później doskonalić technikę i taktykę – podkreślił Wojciech Stępień.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved