Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Klagenfurt: Rogers i Dalhausser najlepsi

WT Klagenfurt: Rogers i Dalhausser najlepsi

fot. archiwum

W kolejnym turnieju World Tour rozgrywanym w austriackim Klagenfurcie zwyciężyła amerykańska para Rogers/Dalhausser, która w finale pokonała swoich rodaków - Fuerbringera i Lucenę. Brązowy medal wywalczyli natomiast Brazylijczycy - Alison i Emanuel.

W finale zmierzyły się dwie pary amerykańskie. Faworytami byli rozstawieni z „1" Todd Rogers i Philip Dalhausser, a naprzeciw nich stanęli Matthew Fuerbringer i Nick Lucena (turniejowa „12"). Pretendenci postawili zwycięzcom twarde warunki i nie oddali pola bez walki. Ostatecznie jednak w każdym z setów brakowało im kilku oczek, żeby zwyciężyć. Swoje doświadczenie wykorzystywali zaś Rogers z Dalhausserem i to oni zdobyli swoje kolejne w tym sezonie złoto.

Rogers/Dalhausser – Fuerbringer/Lucena 2:0
(21:18, 21:19)

 
 

Mecz o trzecie miejsce także był wewnętrznym pojedynkiem, tym razem brazylijskim. Rozstawieni z „trójką" Alison z Emanuelem zmierzyli się z parą Marcio Araujo/Ricardo. Spotkanie było zacięte, a drugą partię zawodnicy rozstrzygali na przewagi. Brąz zdobył najlepszy w tej chwili z brazylijskich duetów, jednak rywale pokazali, że są tuż za ich plecami.

Alison/Emanuel – Marcio Araujo/Ricardo 2:0
(21:18, 24-22)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved