Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sylwia Pycia: Skład zespołu znacznie się zmienił

Sylwia Pycia: Skład zespołu znacznie się zmienił

fot. archiwum

Barwy klubu z Muszyny w przerwie między sezonami Sylwia Pycia zmieniła na mieleckie. Mistrzyni Europy będzie znacznym wzmocnieniem klubu. - Myślę, że ze zgraniem nie powinno być problemów - twierdzi utytułowana środkowa.

Drużyna z Mielca znacznie zmieniła się w porównaniu z poprzednim sezonem, kiedy to zespół wywalczył dziewiątą pozycję w ostatecznej klasyfikacji PlusLigi. Klub opuścił szkoleniowiec, Rafał Prus, który szuka nowego pracodawcy. Oprócz trenera, z Mielcem pożegnało się sześć siatkarek: Justyna Ordak, Marlena Mieszała, Marta Łukaszewska, Iwona Kandora, Magdalena Piątek i Sylwia Wojcieska.

Przebudowana ekipa Stali Mielec, 9 sierpnia, pod wodzą Adama Grabowskiego rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Były szkoleniowiec PTPS-u Piła oprócz zawodniczek, które pozostały w klubie będzie miał do dyspozycji Urszulę Bejgę, Dominikę Koczorowską, Magdalenę Sadowską, Paulinę Szpak, Ilonę Gierak i Sylwię Pycię. Transfer tej ostatniej zawodniczki wzbudził szczególne zainteresowanie. – Ja bardzo się cieszę, że spotkam się z Magdą Sadowską. Znamy się bardzo dobrze jeszcze z czasów występów w warszawskiej Skrze, zresztą z Dorotą Ściurką też kiedyś grałam. Myślę, że ze zgraniem nie powinno być problemów – stwierdziła portalu lsk.net.pl Sylwia Pycia.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved