Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Siatkarze pojechali na wolny weekend

Siatkarze pojechali na wolny weekend

fot. archiwum

Spała opustoszała. Podopieczni trenera Daniela Castellaniego rozjechali się do domów na wolny weekend. - Trenujemy naprawdę solidnie, przyda nam się tych kilka swobodnych chwil na spędzenie czasu z najbliższymi - powiedzieli zgodnie siatkarze.

Wszystko mnie boli, a jak mnie boli to znaczy, że trenujemy ostro – śmieje się Piotr Gruszka.Absolutnie nie narzekam, tak ma być, mamy tak ostre treningi i zajęcia na siłowni, że w tej chwili wszyscy czujemy to w organizmie – dodaje najlepszy siatkarz ubiegłorocznych mistrzostw Europy.

Do kadrowiczów dołączył libero Krzysztof Ignaczak, a do kadry B został przeniesiony Paweł Zatorski. Cieszę się, że jestem znowu w Spale. O artroskopii kolana już zapomniałem i daję z siebie maksa, a jak jest – to proszę spytać kolegę. – Jest z nim bardzo dobrze – śmieje się Michał Bąkiewicz, który też już na nic nie narzeka.

Siatkarze po sumiennie przepracowanym tygodniu udali się na wolny weekend, a do Spały powrócą w niedzielę na wieczór i rozpoczną kolejny ciężki tydzień pracy. 

*Autor: Katarzyna Gotowiec
* Więcej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved