Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Nikola Grbić wciąż zwleka z podjęciem decyzji o udziale w MŚ

Nikola Grbić wciąż zwleka z podjęciem decyzji o udziale w MŚ

fot. archiwum

Do kadry Serbii przygotowującej się do wrześniowych Mistrzostw Świata dołączyły jej największe gwiazdy Ivan Miljkovic i Nikola Grbić. Ten drugi nie podjął jeszcze jednak decyzji odnośnie wyjazdu do Italii. Powodem jest ciąża żony siatkarza.

Żona zawodnika oczekuje dziecka i właśnie dlatego znakomity rozgrywający zwleka z podjęciem decyzji. – Jeszcze nie zdecydowałem się na grę na mistrzostwach świata we Włoszech. Nie mówię tutaj o jakimś moim specjalnym statusie, ale do trzeciego sierpnia czekam na pewne wiadomości i wtedy dopiero podejmę decyzję – powiedział Nikola Grbić.

Nie da się ukryć, że obecność takiego siatkarza znacznie wzmocniłaby tą jakby nie patrzeć młodą reprezentację, która z bardzo dobrej strony zaprezentowała się podczas niedawnej World League zdobywając brązowy medal. – Mam wielką chęć do gry na mistrzostwach świata. Mój urlop jest nieco dłuższy, ponieważ postanowiłem zostać z żoną w tych najtrudniejszych momentach. To moja ostateczna decyzja i myślę, że jest to ludzkie – powiedział rozgrywający.

źródło: inf. własna, sportske.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved