Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Anser-Siarka Tarnobrzeg chce się utrzymać w II lidze

Anser-Siarka Tarnobrzeg chce się utrzymać w II lidze

fot. archiwum

Siatkarki Anser-Siarki Tarnobrzeg ze spokojem mogą już przygotowywać się do sezonu w II lidze. Klub został zgłoszony do rozgrywek i uzyskał licencję. Teraz w Tarnobrzegu budowany jest zespół, który ma powalczyć co najmniej o utrzymanie się w lidze.

Będziemy walczyć o utrzymanie, ale nie oznacza to, że interesuje nas tylko uniknięcie tej degradacji. Nie wyobrażam sobie byśmy były na dnie tabeli. Jestem przekonana, że te dziewczyny, które wyjdą na parkiet godnie zastąpią te, które od nas odeszły, z różnych zresztą przyczyn. Najważniejsze, że drużyna istnieje i trzeba się z tego bardzo cieszyć – mówi kapitan zespołu Honorata Jabłońska-Żak.
Tarnobrzeską ekipę opuściła Ewelina Ryznar, która wybrała ofertę z Aleksandrowa Łódzkiego, natomiast Jolantę Jabłońską i Monikę Pusz czeka urlop macierzyński. W ich miejsce klub zamierza pozyskać nowe zawodniczki. – Cały czas prowadzimy rozmowy, nie stać nas na wielkie transfery, ale na szczęście są zawodniczki zainteresowane grą w naszej drużynie – mówi szkoleniowiec siatkarek Anser-Siarki Andrzej Dróbkowski.
Na powrót do Tarnobrzegu zdecydowała się Irena Matejek, która występowała w Patrii Sędziszów Małopolski. Jest też szansa, że po rocznej przerwie spowodowanej urodzeniem dziecka zespół zasili rozgrywająca Katarzyna Galica. Klub jest też bliski pozyskania jednej z siatkarek Piątki Sandomierz. Siarka Tarnobrzeg przygotowania rozpocznie 9 sierpnia.

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved