Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jakub Guz: Z niepokojem śledziłem negocjacje

Jakub Guz: Z niepokojem śledziłem negocjacje

fot. archiwum

W poniedziałek Avia zaczęła przygotowania do rozgrywek pierwszej ligi mężczyzn. - Powrót do treningów zawsze jest miły. Nie mogę się też doczekać rozgrywek ligowych - przyznaje kapitan drużyny ze Świdnika, Jakub Guz.

Jak twierdzi Jakub Guz w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, tęsknił za treningami, halą i meczami, a nawet za ciężkim okresem przygotowawczym. Przed zawodnikami Avii obóz w słowackich górach. – Do gór zdążyłem się już przyzwyczaić. Chociaż będzie ciężko, to ta praca w sezonie na pewno zaprocentuj e – twierdzi kapitan.

Trudno Guzowi ocenić, czy Świdnik został wzmocniony czy osłabiony. Wszystko zweryfikuje boisko. Jednak doświadczony zawodnik cieszy się, że do pełni zdrowia wrócił Michał Baranowski.Mamy nadzieję, że kontuzje nie będą mu już dokuczać – dodał Guz.

Kapitan Avii z niecierpliwością śledził rozmowy klubu z firmą AgustaWestland, jak każdy zawodnik. – W końcu siatkówka to nasza praca, z niej się utrzymujemy. Najważniejsze, że wszystko skończyło się pozytywnie. Nie pozostaje nam nic innego, jak skupić się na przygotowaniach do ligi – kończy Jakub Guz.* Rozmawiał Tomasz Puszka (Gazeta Wyborcza)

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved