Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Rosetex Cup: Ostatnia szansa na występ w finale

Rosetex Cup: Ostatnia szansa na występ w finale

fot. archiwum

Siatkarze plażowi w najbliższy weekend mają ostatnią szansę na zakwalifikowanie się do Wielkiego Finału największego na Mazurach turnieju siatkówki plażowej ROSETEX CUP Mazury 2010. W finale, który odbędzie się 21 sierpnia zostało już tylko sześć wolnych miejsc.

Po bardzo gorących turniejach w Mikołajkach, Rynie i Mrągowie, 31 lipca rusza czwarta edycja Rosetex Cup Mazury 2010, która odbędzie się w Ełku. Na boiskach przy plaży miejskiej siatkarze plażowi już od godziny 10.00 będą rywalizowali systemem brazylijskim o trzy wolne miejsca w Wielkim Finale. Do tej pory organizatorzy otrzymali dziesięć zgłoszeń, a spośród nich faworytem tego turnieju zdaje się być duet Szymon Gutkowski/ Karol Dziuba, którzy w ubiegłym roku zwyciężyli w całym cyklu turnieju. Zgłoszenia chętnych par, które chciałyby wziąć udział w turnieju zamykane są dopiero w dniu turnieju o godzinie 10.00.

Dzień później Rosetex Cup przenosi się do Olecka, gdzie na obiektach MOSiR-u rozgrywane będą ostatnie eliminacje tegorocznego turnieju. Będzie to już ostatnia szansa dla tych, którzy chcieliby zagrać w finale w Mrągowie i walczyć o bardzo ciekawe i atrakcyjne nagrody. Turniej odbędzie się na takich samych zasadach jak zawody w Ełku i poprzednich miejscowościach.

Przypomnijmy, że duety kobiece już zakończyły swoje zmagania i osiem najlepszych par zagra ze sobą w finale. W rywalizacji panów pozostało jeszcze sześć wolnych miejsc, z czego trzy zostaną przydzielone po eliminacjach w Ełku, a pozostałe trzy po zawodach w Olecku.* Damian Skrzęta (sport.mragowo.pl/inf. własna)

źródło: inf. własna, sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved