Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > MŚ U-19: Obie nasze męskie pary wygrały ekspresowo

MŚ U-19: Obie nasze męskie pary wygrały ekspresowo

Doskonale rozpoczęli fazę grupową MŚ do lat 19 Dawid Popek i Bartosz Księżarek, którzy pokonali w pierwszym meczu Niemców Schümann/Stork. Piotr Kantor i Bartosz Łosiak równie szybko uporali się z Portugalczykami Joao/Simao. Kolejne mecz jutro.

Doskonale rozpoczęły fazę grupową mistrzostw świata do lat 19 w siatkówce plażowej obie nasze męskie pary. Dawid Popek i Bartosz Księżarek, którzy wczoraj pomyślnie przebrnęli przez eliminacje, nie dali żadnych szans niemieckiej parze Schümann/Stork. Polacy wygrali w setach do 12 i 6, a mecz nie trwał nawet pół godziny.

Równie szybko ze swoimi rywalami uporali się Piotr Kantor i Bartosz Łosiak. Mistrzowie Europy w swojej kategorii wiekowej pewnie pokonali 2:0 Portugalczyków Joao/Simao w setach do 13 i 14. Również oni nie potrzebowali zbyt wiele czasu na odniesienie zwycięstwa, mecz trwał zaledwie 32 minuty.

Kolejne spotkania grupowe nasi siatkarze rozegrają w piątek.