Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Kompletny skład Jadaru Radom

I liga M: Kompletny skład Jadaru Radom

fot. archiwum

Pierwszoligowy Jadar zebrał już dwunastu zawodników, którzy będą w nadchodzącym sezonie reprezentować barwy radomskiego klubu. Wiemy już, że siatkarzy pod wodzą Dominika Kwapisiewicza wzmocni Marcin Kocik. Ze składu wypadł natomiast Adrian Buchowski.

Władze radomskiego klubu były zainteresowane pozyskaniem Buchowskiego, z którym rozmowy dotyczące kontraktu zostały już zakończone, a siatkarzowi pozostało jedynie podpisać umowę.

– Sprawa pozyskania Buchowskiego przedłużała się w nieskończoność. Nie mogliśmy dłużej czekać i ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego siatkarza. Trochę szkoda bo reprezentant Polski juniorów byłby naszym wzmocnieniem. W jego miejsce udało się jednak zakontraktować także dobrego przyjmującego. Ostatnim zawodnikiem, który podpisał umowę i zagra w naszej drużynie jest doświadczony Marcin Kocik – powiedział "Gazecie.pl" trener Kwapisiewicz.

Jeszcze niedawno mówiło się o tym, że o Marcina Kocika zabiega inny radomski klub – Czarni. Przyjmujący postanowił jednak związać się z klubem, który w ubiegłym sezonie pożegnał się z parkietami PlusLigi.Siatkarze z Radomia są aktualnie w trakcie krótkiego cyklu przygotowań przedsezonowych.

– Skupialiśmy się m.in. na precyzyjnym dogrywaniu piłki, doskonaliliśmy technikę indywidualną. Niebawem czeka nas mocniejsza dawka treningu. W najbliższy poniedziałek jedziemy na kilkunastodniowe zgrupowanie do Międzyrzecza Podlaskiego. Zaplanowaliśmy tam co najmniej po dwa treningi dziennie. Nie zabraknie zajęć na siatkarskim parkiecie, ale także pływania – dodał  w wypowiedzi dla gazety.pl szkoleniowiec pierwszoligowego klubu.

* Wypowiedzi: Radosław Olchowski (Gazeta Wyborcza Radom)

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved