Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Reinder Nummerdor zmaga się z kontuzją, ale chce grać

Reinder Nummerdor zmaga się z kontuzją, ale chce grać

fot. archiwum

- W chwili obecnej lekko przygotowujemy do turnieju w Klagenfurcie, chcielibyśmy tam powrócić do gry. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zamierzamy potem brać udział we wszystkich turniejach, także w Starych Jabłonkach - dodaje Reinder Nummerdor.

Czy aktualnych mistrzów Europy zobaczymy podczas Pucharu Świata na piaszczystych boiskach w Starych Jabłonkach w pierwszym tygodniu sierpnia? Niestety, tego jeszcze nie wiemy. – Obecny sezon nie zaczął się dla mnie dobrze. Od początku zmagam się z kontuzją. Podczas przygotowań wszystko było dobrze, a z chwilą rozpoczęcia sezonu na piasku zaczęła mi doskwierać pachwina i ból z nią związany – powiedział w rozmowie z PlusLigą kapitan holenderskich mistrzów Reinder Nummerdor.

Początkowo ból był raz mniejszy, raz większy ale jakoś mogłem grać, radziłem sobie, jednak z czasem robiło się coraz gorzej, i nawet odpoczynek w nocy nie powodował, że ból znikał całkiem – opowiada Holender. – Najgorzej było podczas turnieju w Pradze. W końcu lekarz powiedział, że powinienem zrobić sobie większą przerwę i wcale nie grać, inaczej może być jeszcze gorzej i cały sezon zmarnujemy. Większa przerwa w rozgrywkach wiąże się ze spadkiem w rankingu i ze stratą ważnych punktów – myśląc o igrzyskach w Londynie te punkty są nam bardzo potrzebne – tłumaczy kapitan holenderskiej pary.

Autorem tekstu jest Katarzyna Gotowiec – plusliga.plźródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved