Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Marcin Nowak: Raz w sezonie może się takie coś zdarzyć

Marcin Nowak: Raz w sezonie może się takie coś zdarzyć

fot. archiwum

Na najbliższy weekend w Kołobrzegu zaplanowany jest kolejny turniej z cyklu Beach Ball Tour. - Nawet jeśli będzie tak jak w Ustroniu, to chyba będziemy grali. Raz w sezonie może się takie coś zdarzyć, ale więcej, to byłoby już za dużo - mówi Marcin Nowak.

W Krynicy Morskiej rzeczywiście turniej mi się nie udał, troszeczkę zawaliłem. W Ustroniu Morskim miałem grac z tym przeciwnikiem, któremu uległem tydzień temu. Nastawiłem się już psychicznie, że w tym dniu nie dam mu żadnych szans, jednak pogoda pokrzyżowała mi plany i będę musiał poczekać do następnego razu – opowiada Marcin Nowak, który występuje w parze z Michałem Michalakiem.

Silny wiatr, sztorm i deszcz nie pozwoliły jednak siatkarzom rozegrać turnieju w Ustroniu Morskim. W sobotę morze wdarło się na boiska i komisarz zawodów wspólnie z sędzią głównym zdecydowali o odwołaniu turnieju. – Rzeczywiście, ten wiatr był na tyle silny, że nawet nie wiem, czy byśmy dali radę przebijać piłkę z zagrywki, nie mówiąc już o jakiejś wystawie i atakowaniu – mówi Marcin Nowak. – Z roku na rok w przynajmniej jednym turnieju pogoda tak nas zaskakuje, że są właśnie takie warunki. Czasami zdarza się nam grać, ale w Ustroniu Morskim sędziowie podeszli bardzo pozytywnie do tej sytuacji i odwołali turniej. Myślę, że zrobili dobrze.

W planach są jeszcze turnieje w Kołobrzegu i Niechorzu. Ten najbliższy już od piątku. Wszyscy mają nadzieje, że tym razem pogoda pozwoli siatkarzom na rywalizację. – Nawet jeśli będzie tak jak w Ustroniu, to chyba będziemy grali. Raz w sezonie może się takie coś zdarzyć, ale więcej, to byłoby już za dużo – twierdzi Marcin Nowak.źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved