Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Eleonora Dziękiewicz: Mierzymy w strefę medalową

Eleonora Dziękiewicz: Mierzymy w strefę medalową

fot. archiwum

Eleonora Dziękiewicz jest jedną z siatkarek, którą skusiła wizja budowy potentata na Pomorzu, zdecydowała się na opuszczenie aktualnego Mistrza Polski i przeniosła się do Sopotu. Sama siatkarka ostrożnie mówi o planach klubu na przyszły sezon, choć wielu już upatruje w nim potencjalnego mistrza.

Eleonora Dziękiewicz w wywiadzie dla sports.pl nie ukrywa, że oferta z Sopotu ucieszyła ją – Moja współpraca z Aluprofem wygasa z końcem czerwca. Dlatego nie zastanawiałam się długo nad decyzją. – dodaje siatkarka. Podjęcie decyzji przez byłą zawodniczkę Aluprofu było zapewne tym łatwiejsze, że wiadomo było kim będzie nowy trener, a także już potwierdzone były transfery takich nazwisk jak Bełcik, Śliwa i Świeniewicz.

Dziękiewicz nie zaprzecza, że istnieją analogie pomiędzy Atomem Trefl Sopot, a Skrą Bełchatów w męskiej PlusLidze, ale też nie obiecuje od razu tytułu mistrzowskiego. – Skoro nasz nowy zarząd nie wypowiadał się na temat walki o mistrzostwo Polski, ja również ograniczę się do tego, że mierzymy w strefę medalową. – dodaje siatkarka.

Zawodniczka w przerwie między rozgrywkami wypoczywała w Bielsku-Białej, ale już od sierpnia ponownie wraca do treningów i będzie budować kondycję na nadchodzący sezon, w którym ma nadzieję grać przy pełnej hali sopockich kibiców. 

źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved