Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika Warszawska z nowymi zawodnikami i… sponsorami

AZS Politechnika Warszawska z nowymi zawodnikami i… sponsorami

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska wzmocni się w tym tygodniu o kolejnych trzech zawodników - zapowiadają działacze klubu ze stolicy. Na konferencji prasowej, która planowana jest na wtorek, parafowane zostaną również dwie umowy sponsorskie.

Wygląda na to, że stołeczni po raz pierwszy od dłuższego czasu przystąpią do rozgrywek ligowych ze stabilnym budżetem. Nie dość, że udało się im utrzymać przy sobie dotychczasowych sponsora strategicznego, firmę Neckermann oraz OSRAM, to pozyskali kolejne dwie, potężne firmy – Imtech i Mostostal Warszawa. Działacze AZS-u Politechnika Warszawska postanowili nie zasypiać gruszek w popiele i dalej szukać inwestorów. Efekty ich pracy poznamy jutro, bowiem na wtorek planowana jest konferencja prasowa, na której poznamy kolejnych sponsorów wspierających akademików z Warszawy.

We wtorek podczas spotkania z dziennikarzami kontrakty z AZS-em Politechnika Warszawska podpisze trzech kolejnych zawodników. – Nie możemy zdradzić ich nazwisk, Musicie uzbroić się państwo w cierpliwość i poczekać do jutra – usłyszeliśmy w klubie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że umowy z „Inżynierami” zaparafują Robert Prygiel, Ardo Kreek i Michał Kubiak.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved