Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Włodarczyk: To kolejny krok w mojej karierze

Wojciech Włodarczyk: To kolejny krok w mojej karierze

fot. archiwum

Wojciech Włodarczyk, nowy, młody rozgrywający akademików z Olsztyna otrzymał powołanie do drużyny stanowiącej zaplecze reprezentacji biało-czerwonych. O jego dość nieoczekiwanym debiucie w kadrze B czytamy na olsztyńskich stronach gazety.pl.

Jak podaje serwis, siatkarz już w najbliższą środę stawi się na zgrupowaniu w Miliczu. Tam po raz pierwszy w karierze będzie miał okazję wystąpić w seniorskiej reprezentacji, w meczach przeciwko Egiptowi (5 sierpnia).

– Szczerze mówiąc, nie jestem zdenerwowany, ani nie czuję presji przed spotkaniami z Egiptem – przyznaje w wywiadzie dla serwisu gazeta.pl Wojciech Włodarczyk. – To po prostu kolejny krok w mojej karierze, do którego podchodzę spokojnie.

Włodarczyk nie wystąpił w dwóch pierwszych spotkaniach polskiej kadry B z reprezentacją Belgii.  Młody zawodnik nie chce oceniać postawy i postępów swoich nowych, reprezentacyjnych kolegów.– Ciężko jest mi odpowiedzieć, ponieważ przez dłuższy czas przebywałem w Olsztynie na rehabilitacji kolana. Na pewno jest nam trudno się zgrać, bo co chwila na drodze stają kontuzje. Wystarczy wspomnieć, że ostatnio do dyspozycji był tylko jeden środkowy, Łukasz Wiśniewski. Niestety także on pod koniec zgrupowania nabawił się urazu kolana. Musimy więc pracować głównie nad indywidualną techniką, a nie schematami gry – tłumaczy nowy rozgrywający olsztyńskiego klubu.

* Rozmawiał: Maciej Nowocień (gazeta.pl)

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved