Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Maksym Michajłow: Byliśmy zgranym zespołem

Maksym Michajłow: Byliśmy zgranym zespołem

fot. archiwum

Siatkarze reprezentacji Rosji bardzo pewnie awansowali do finału rozgrywanego w Cordobie Final Six Ligi Światowej, a jedną z wyróżniających się postaci był Maksym Michajłow. Młody atakujący na pomeczowej konferencji nie ukrywał radości.

Maksm Michajłow (atakujący reprezentacji Rosji) – To będzie mój pierwszy finał i jestem szczęśliwy, że będę mógł w nim zagrać. Wykonaliśmy dobrą robotę. Dzisiaj byliśmy zagraną drużyną.

Daniele Bagnoli (trener reprezentacji Rosji) – W pierwszym secie mieliśmy szansę zagrać dobrze, ale w każdym razie mieliśmy szczęście i wygraliśmy. W drugim secie młodsi zawodnicy wytrzymali ciśnienie i grali znakomicie w bloku i na zagrywce. W trzeciej partii kontrolowaliśmy poczynania na boisku. To był cel, który sobie postawiliśmy i osiągnęliśmy go i jutro zagramy i tytuł.

Bojan Janić (kapitan reprezentacji Serbii) – Nie graliśmy dobrze. W pierwszym secie mieliśmy szansę wygrać, ale straciliśmy ją zbyt szybko. Jeżeli da się Rosjanom jakąkolwiek szansę, oni wiedzą, jak ją wykorzystać. Mają bardzo silną zagrywkę i mogliśmy mieć nad tym kontroli.Igor Kolaković (trener reprezentacji Serbii) – Rosja grała nadzwyczajnie dobrze, szczególnie w bloku i na zagrywce. My natomiast nie mogliśmy zjednoczyć naszej gry z naszymi umysłami.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved