Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mariusz Kowalski: Jestem zawodnikiem i skupiam się na grze

Mariusz Kowalski: Jestem zawodnikiem i skupiam się na grze

fot. archiwum

W najbliższy poniedziałek przygotowania do sezonu rozpocznie Avia Świdnik. Z zespołem przygotowywać się będzie Mariusz Kowalski, który niebawem podpisze aneks do swojej umowy z klubem - Doszliśmy do porozumienia. Nigdzie więc się nie wybieram - mówi.

W trzecim zespole ubiegłorocznego sezonu w pierwszej lidze zaszło kilka zmian. – Trudno powiedzieć, jak będzie wyglądał nasz zespół. Nie został wzmocniony, a sporo zmian zaszło za to w innych zespołach. – stwierdził w Kurierze Lubelskim Mariusz Kowalski, który dodał – Na pewno będzie ciężko uzyskać na koniec rozgrywek tak wysokie miejsce, jak w minionym sezonie. Mocne będą ekipy Jadaru Radom, Trefla Gdańsk, Orła Międzyrzecz czy Ślepska Suwałki.

Do nadchodzącego sezonu zespół przygotowywał się będzie m.in na ogonie kondycyjnym w górach. Doświadczony Mariusz Kowalski, nie boi się ciężkiego górskiego treningu – Zawsze gdy taki obóz mieliśmy, później sezon był dobry w naszym wykonaniu. Gdy natomiast obozu nie było, z naszą formą było różnie – stwierdził zawodnik.

Trzydziestodziewięcioletni zawodnik nie narzeka na swój stan zdrowia, dlatego też nie zamierza zmniejszać obciążenia treningowego. –  Ze zdrowiem u mnie jest bardzo dobrze i jeśli nie będę dawał rady, to sam zrezygnuję. Na pewno nie będę udawał, że wszystko jest OK. Poza tym czuję się tak, jak bym miał 28 lat.- powiedział zawodnik, który już w zeszłym sezonie pomagał trenerowi. Teraz również zgłasza gotowość do pracy, ale jak twierdzi – Nie będę jednak nikomu przeszkadzać w pracy ani czekać na czyjąś posadę. Jestem zawodnikiem i skupiam się na grze.*Z zawodnikiem rozmawiał Kamil Balcerek
*Cały wywiad z zawodnikiem w Kurierze Lubelskim

źródło: inf. własna, Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved