Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Atomowe siatkarki Trefla Sopot

Atomowe siatkarki Trefla Sopot

fot. archiwum

Nie trzeba przypominać, że Trefl Sopot niedawno podpisał umowę sponsorską z koncernem PGE. Efektem tego będzie także zmiana nazwy klubu. Od nowego sezonu w PlusLidze siatkarski Trefla będą figurowały pod nazwą Atom Trefl Sopot.

Co ciekawe, oficjalnie nikt z zarządu klubu nie chciał potwierdzić tej wiadomości. Warto jednak przypomnieć, że informacja wyciekła z komunikatu prasowego rozesłanego do mediów. Okazuje się, że nowa nazwa będzie obowiązywała dopiero od poniedziałku. – Nowa nazwa jest związana z nowym zespołem, który poznacie państwo w poniedziałek – mówi Gazecie Wyborczej Agnieszka Pyrzanowska z działu marketingu Trefla, który zajmował się opracowaniem nowej nazwy. Dziennikarz usłyszał również, że Atom Trefl Sopot ma służyć promocji idei powstania na Wybrzeżu elektrowni atomowej.

Pieniądze pozyskane od PGE pozwolą drużynie Trefla na dobre zaistnieć w polskiej siatkówce. W klubie z Sopoty zagrają m.in Dorota Świeniewicz, Simona Rinieri, Izabela Bełcik i Ewelina Sieczka.

Podczas konferencji oprócz prezentacji zespołu zostanie podpisana umowa z PGE. Zarząd przedstawi także sztab szkoleniowy. Trenerem ma zostać Włoch Alessandro Chiappini.źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved