Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Mistrzynie świata na zgrupowaniu w Kielnarowej

Mistrzynie świata na zgrupowaniu w Kielnarowej

fot. archiwum

Jekatierina Aleksandrowna Gamowa wraz z najlepszymi siatkarkami świata rozpoczęły zgrupowanie w Kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Narodowa reprezentacja Rosji od 20 lipca właśnie tam przygotowuje się do mistrzostw świata.

Mistrzynie świata już po raz kolejny wybrały ten nowoczesny, komfortowy i dobrze wyposażony ośrodek treningowy. Jak podkreśla trener reprezentacji, Władimir Kuziutkin, to najlepszy z dotychczas wypróbowanych ośrodków sportowych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zespołu. Robimy, co możemy, by mistrzyniom świata było tutaj dobrze, a jeśli dodać do tego znakomity Kampus Uczelni z bazą sportową, hotelową, cateringową, z profesjonalną obsługą no i przepiękną lokalizacją, to wybór reprezentacji Rosji wcale nas nie dziwi – wyjaśnia Jacek Szalacha z Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Siatkarki w Kielnarowej trenować będą do 15 sierpnia 2010 roku. W tym czasie rozegrają dwa spotkania towarzyskie – z Polską i Czechami.W Kampusie w Kielnarowej trenują:
rozgrywające: Jewgienija Starcewa, Irina Uralewa,
atakujące i przyjmujące: Jekatierina Gamowa, Tatiana Koszelewa, Olga Fatiejewa, Ksienia Naumowa, Natalia Gonczarowa, Ludmiła Małofiejewa,
środkowe: Maria Borisienko, Julia Mierkłowa, Jelena Martazajewa, Jekatierina Bogaczewa,
libero: Swietłana Kriuczkowa, Jekatierina Kabieszowa, Daria Wiekszina.

– Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że zawodniczki najwyższej klasy światowej tak wysoko cenią ośrodek naszej Uczelni.

źródło: mmrzeszow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved