Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Javier Weber: Graliśmy z głowami podniesionymi wysoko

Javier Weber: Graliśmy z głowami podniesionymi wysoko

fot. archiwum

- Graliśmy dobrą siatkówkę i naszym celem było utrzymanie tego rytmu gry podczas tych dwóch godzin - mówił zadowolony mimo porażki trener Javier Weber. - Zagrali bardzo dobrze i widać, że analizowali nasza grę - chwalił rywali Bernardo Rezende.

Ulepszyliśmy naszą grę w porównaniu z fazą interkontynentalną. Zagraliśmy dobry mecz przeciwko najlepszej drużynie na świecie. Patrzymy w przyszłość, z głowami podniesionymi do góry – mówił po meczu z Brazylią kapitan argentyńskiej drużyny, Rodrigo Quiroga.

Argentyna wykonała znakomita robotę. Graliśmy dobrą siatkówkę i naszym celem było utrzymanie tego samego rytmu gry podczas tych dwóch godzin. Nie potrafiliśmy tego zrobić natomiast w fazie interkontynentalnej – stwierdził argentyński szkoleniowiec, Javier Weber. –  Graliśmy z głowami podniesionym wysoko, i teraz myślimy już o piątkowym meczu przeciwko Serbii.

To był bardzo trudny mecz. Nie ma wątpliwości, że obie ekipy miały szansę na zwycięstwo. Argentyna spisywała się bardzo dobrze w bloku i obronie – mówił kapitan reprezentacji Brazylii Giba, który nie wyszedł w tym spotkaniu na parkiet ani na chwilę.Gratuluję Argentynie. Zagrali bardzo dobrze i widać, że analizowali nasza grę. Nałożyli na nas presję w niektórych kluczowych momentach, kiedy graliśmy źle – komplementował rywali Bernardo Rezende. Nie jesteśmy zadowoleni, bo nasz a gra nie był dobra i wiemy, że musimy poprawić pewne rzeczy, aby nie popełniać więcej takich błędów. Musimy już myśleć o jutrzejszym spotkaniu z Serbią. To tylko 21 godzin przerwy pomiędzy oboma meczami.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved