Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bełchatowianie z PGE na kolejne trzy lata

Bełchatowianie z PGE na kolejne trzy lata

fot. archiwum

Przedstawiciele Skry podpisali kolejną, opiewającą na następne trzy lata, umowę sponsorską z PGE. Dla mistrzów Polski oznacza to stabilizację i możliwość dalekosiężnych planów. Bełchatowianie mają szansę ponownie wystąpić w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Przede wszystkim bardzo cieszymy się, że tak wielka firma chce się dalej reklamować poprzez sport, siatkówkę, no i Skrę – mówi cytowany przez Gazetę Wyborczą Konrad Piechocki, prezes klubu z Bełchatowa. – Nowa, i to tak długa umowa, oznacza dla nas stabilizację i możliwość długoterminowego planowania działalności i rozwoju klubu. I na pewno dołożymy wszelkich starań, by zadowolona była także PGE, pod względem sportowym, ale też biznesowym. Bardzo nam zależy, by szefowie koncernu byli zadowoleni, że reklamują swoją firmę właśnie w ten sposób.

Serwis podsiatka.pl poinformował, że bełchatowianie najprawdopodobniej zagrają ponownie w Klubowych Mistrzostwach Świata. FIVB chce, by w turnieju w Doha zagrały trzy najlepsze drużyny europejskiej Ligi Mistrzów (Trentino Volley, Dynamo Moskwa i Skra Bełchatów), mistrz Ameryki Południowej, mistrz Ameryki Północnej i Środkowej, mistrz Azji, mistrz Afryki i gospodarz.Jeśli pomysł ten znajdzie akceptację władz światowej federacji, to w Doha zagrają Trentino, Dynamo Moskwa i Skra oraz Corozal z Portoryko, Payakan Teheran, Al Ahly Kair oraz Al-Arabi Dauha.

źródło: Gazeta Wyborcza, podsiatka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved