Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka akademicka > Gdynia po trzecim dniu zmagań plażowiczów

Gdynia po trzecim dniu zmagań plażowiczów

fot. archiwum

Po trzech dniach zmagań w rozgrywanym w Gdyni II Pucharu ZG AZS w siatkówce plażowej poznaliśmy kolejne pary, które awansowały do półfinałów. Dzisiejsze pojedynki rozstrzygnęły stawkę, która już jutro walczyć będzie o miejsca medalowe.

Środa przywitała wszystkich piękną, słoneczną pogodą, która sprzyja siatkarzom i
siatkarkom od początku turnieju. Pierwsze mecze zaczęły się już o godzinie dziesiątej.

W turnieju pań dość niespodziewanie do pierwszego półfinału dostały się podopieczne Magdaleny Michoń – Szczytowicz, które po wygranej 2:1 w 1/8 finału oraz w ćwierćfinałach 2:0 z parą Bojko/Szymańska awansowały do 1/2 finału. Równie gładko ćwierćfinały przeszła dwójka Durajczyk/Hohn, które wygrały swój mecz 2:0. W drugim półfinale znalazły się duety: Nowicka/Gancarczyk, które wygrały 2:0 z parą Słodnik/Theis. Przegrana dwójka nie zakończyła jednak turnieju, ponieważ po triumfie w meczu drugiej szansy dostały się do jutrzejszych półfinałów, gdzie będą miały okazję zrewanżować się za poprzedni przegrany mecz.

U panów nadal bez niespodzianek. W pierwszym jutrzejszym pojedynku pojawią się cisi faworyci zawodów para Jacyszyn/Pietkiewicz, którzy gładko pokonali dwójkę Purak/Chabowski 2:0. Ich przeciwnikiem będzie duet Słomka/Kiniorski, którzy po zaciętym spotkaniu dwójką Jeziorski/Zackiewicz, zwyciężyli 2:1. Walka o wygraną była również w meczu pary Stankowiski/Guziałek, którzy takim samym wynikiem zakończyli spotkanie z duetem Słomka/Kiniorski. Ich przeciwników wyłonił mecz pomiędzy parami Purak/Chabowski i Ilewicz/Wawrzyńczyk, z czego zwycięsko wyszli ci drudzy.Dziś również rozegrano turniej mikstów, w którym wzięło udział 59 "pozytywnie zmiksowanych par". Jutro ostateczne rozstrzygnięcie w walce o złoto.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka akademicka, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved